Web Sitemize Hoşgeldiniz.

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası (Bireysel/Grup)


Hayat her zaman güzel sürprizler sunmuyor... Ferdi Kaza Sigortası yaptırın, güzel sürprizlerin tadını çıkarın!

Ferdi Kaza Sigortası, sigortalıyı, kendi iradesi dışında meydana gelebilecek ani ve harici kazalara karşı teminat altına alınır.

Ferdi Kaza Sigortası ile aşağıdaki teminatlar alınabilir:

Vefat Teminatı: Bu teminat ile, herhangi bir kaza sonucu vefat eden sigortalının, kanuni varislerine ödenen tazminatı içermektedir.

Sürekli Sakatlık Teminatı: Bu teminat ile, herhangi bir kaza sonucu sakat kalan sigortalıya, uğradığı sakatlık derecesine göre tazminat ödenir.

Tedavi Masrafları: Bu teminat ile, sigortalının, herhangi bir kaza sonucu yaralanması neticesindeki tedavi masraflarını teminat altına alınır. Tedavi masrafları teminatı Vefat ve Sürekli Sakatlık Teminatları toplamının % 5'i ile sınırlıdır.

Gündelik Tazminat: Bu teminat ile, sigortalının, herhangi bir kaza sonucu, geçici süre ile çalışamayacak olması durumunda uğrayacağı gelir kaybı tazmin edilir.

Gündelik Tazminat Teminatı, Vefat ve Sürekli Sakatlık teminatlarının toplamının %5'i kadar olup, poliçe dönemi içinde 200 gün ile sınırlıdır. Tedavi Masrafları Teminatı ve Gündelik Tazminat veya tedavi yalnız başına temin edilemez.

Bireysel Ürünlerimiz:

Pratik Ferdi Kaza Sigortası: Ferdi Kaza (Ölüm/Sürekli Sakatlık), Bireysel Sorumluluk, Hukuksal Koruma ve seçimli teminat olan deprem risklerini içerir.

Platin Ferdi Kaza Sigortası: Ferdi Kaza (Ölüm/Sürekli Sakatlık), Bireysel Sorumluluk, Hukuksal Koruma, Asistans ve seçimli teminatlar olan Tedavi Masrafları (Ferdi Kaza) ve Deprem risklerini içerir.


Whatsapp Destek

Ap Polat Sigorta

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?